Kontaktpersoner

Ing-Britt Håkansson

Ing-Britt Håkansson

Ing-Britt Håkansson heter jag och är Dr Sveinsdottirs och Dr Larssons mottagningssköterska.

Jag svarar gärna på dina frågor gällande konsultation, operationer och rådgivning.

ingbritt@citadellkliniken.com
Ingela Larsson

Ingela Larsson

Ingela Larsson heter jag och är Dr Cosmos mottagningssköterska.

Jag svarar gärna på dina frågor gällande konsultation, operationer och rådgivning.

ingela@citadellkliniken.com
Julia Hallberg

Julia Hallberg

Julia Hallberg heter jag och är Dr Bohns mottagningssköterska.

Jag svarar gärna på dina frågor gällande konsultation, operationer och rådgivning.

julia@citadellkliniken.com
Susanne Six

Susanne Six

Susanne Six heter jag och är ekonomiansvarig.

Jag svarar gärna på dina frågor när det gäller betalning av din operation.

susanne@citadellkliniken.com
Ulrika Persson

Ulrika Persson

Ulrika Persson heter jag och är Auktoriserad Hudterapeut.

Jag svarar gärna på dina frågor om hudvård, IPL, laser och LPG.

ulrika@citadellkliniken.com
Carmen Giunta

Carmen Giunta

Carmen Giunta heter jag och är Auktoriserad Hudterapeut.

Jag svarar gärna på dina frågor om hudvård, IPL, laser och LPG.

carmen@citadellkliniken.com
Erica Sjögren

Erica Sjögren

Erica Sjögren heter jag och är Auktoriserad Hudterapeut.

Jag svarar gärna på dina frågor om hudvård, IPL, laser och LPG.

erica@citadellkliniken.com
Sara Larsson

Sara Larsson

Sara Larsson heter jag och är Auktoriserad Hudterapeut.

Jag svarar gärna på dina frågor om hudvård, IPL, laser och LPG.

sara@citadellkliniken.com
Marlene Eklund

Marlene Eklund

Marlene Eklund heter jag och är Injektionssköterska.

Jag svarar gärna på frågor om Injektionsbehandlingar, Fillers och Botox. 

marlene@citadellkliniken.com

BOKA

För att boka konsultationtid kan du ringa oss på 0418-22 000 eller 
040-30 17 50. Du kan också hitta en tid och boka in dig själv. 

Observera att bokning på webben enbart gäller nybesök.

Välj Konsultationstider
Ange datum
Välj en konsultationstid som passar dig:
Visa fler tider
Fyll i dina uppgifter
Förnamn *
Efternamn *
ÅÅMMDD-XXXX *
E-post *
Telefon *
Meddelande
Bekräfta din bokning*

* Samtliga bekräftade bokningar till plastikkirurg debiteras med 500 kr